I.D. Media.
 

Rekomendacje

AXAMI S.C.
ul. Siedleckiego 13
15-125 Białystok
tel/fax 85 6754954
www.axami.pl


Rekomendacje dla Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media

Z całą pewnością stwierdzamy, że wybór I.D. Media reprezentowanej przez Panią Ilonę Adamską, jako naszego partnera był trafionym wyborem, który znacznie usprawnił naszą pracę. Terminowość, pomysłowość oraz kreatywność to największe atuty agencji, bezsprzecznie wyróżniające ją od innych. Ponadto miła atmosfera, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań marketingowych, jak również profesjonalizm prezentowany przez zespół I.D. Media spełniają wszelkie, nawet najśmielsze, oczekiwania.

Kompleksowość usług oferowanych przez agencję w pełni zaspokoiła potrzeby firmy AXAMI oraz przyczyniła się do zbudowania pozytywnego wizerunku marki na rynku, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Liczymy na bezterminową kontynuację tak owocnej współpracy. Przedkładamy niniejsze referencje dla firm poszukujących skutecznych firm promocji i reklamy oraz polecamy agencję I.D. Media jako solidnego i rzetelnego partnera.

Axami S.C.
Anna Gołębiowska Edyta Skutnicka - współwłaściciel spółkiAgencja Artystyczna LAURA
ul. Genewskiego 33
03-940 Warszawa
tel. +48 22 617 42 00
www.agencjalaura.pl

Rekomendacja dla Agencji I.D.Media

Od wielu lat współpracuję jako aktorka, reżyser, pisarka i właścicielka Agencji Artystycznej „Laura” z różnymi impresariatami i organizatorami imprez. Mając tak ogromną skalę porównawczą stwierdzam, że tak kompetentnych, odpowiednio wykształconych i doświadczonych osób jak Pani Ilona Adamska jest bardzo niewiele. Jest to bowiem kobieta nie tylko zjawiskowo piękna /z czego jest powszechnie znana/, ale przede wszystkim wyjątkowo pracowita, kulturalna i odpowiedzialna, a wbrew pozorom nie są to cechy często spotykane w branży, którą się w szerokim zakresie zajmuje.

Osobiście miałam okazję wielokrotnie pracować z Panią Adamską i zawsze wszystkie komponenty przygotowanych przez jej biuro eventów były bez zarzutu i wszystko przebiegało idealnie, a co najważniejsze – w miłej, spokojnej atmosferze, co też jest w dzisiejszych czasach prawdziwą rzadkością. Jest to osoba, do której się wraca na przestrzeni lat, a nie jednorazowy kontakt. A takich ludzi i instytucji jest bardzo mało w trudnym środowisku artystycznym, które ja znam i obserwuję z powodów rodzinnych od urodzenia.

Mam więc nadzieję na kontakt z Panią Iloną w przyszłości, zwłaszcza, że rozwija Ona swoją działalność na różnych polach niezwykle intensywnie, co daje dodatkowe możliwości ciekawej współpracy.


Laura Łącz, Agencja Artystyczna „Laura”


VOCART.eu

Piotr Adam Kulbicki
vocart@vocart.eu
www.vocart.eu


Rekomendacja dla Agencji I.D.Media

W imieniu marki VOCART.eu dziękuję za udaną współpracę podczas organizacji Wydarzenia towarzyszącego polskiej premierze samochodów marki LIGIER – jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i sprawności logistycznej agencji I.D. MEDIA, reprezentowanej przez Panią Ilonę Adamską, a także doceniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i dbałość o szczegóły, jakie inni organizatorzy zazwyczaj pomijają. Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę
.

Piotr Kulbicki, właściciel


Fuerza
ul. Raszyńska 14A lok. 27
05-500 Piaseczno
tel. 790-600-802
www.fuerza.pl

Rekomendacja dla Agencji I.D. Media

W lipcu 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z I.D.Media. Jest to krótki okres, ale niesamowicie owocny. Zdecydowanie możemy potwierdzić, że dzięki działaniom Agencji: wzrosła rozpoznawalność naszej marki, bierzemy udział i jesteśmy partnerem ważnych wydarzeń biznesowych, otrzymujemy nowe propozycje współpracy, promocja marki w prasie i na ważnych portalach internetowych, codzienne wsparcie PR. Jesteśmy przekonani, że to wszystko osiągnęliśmy dzięki profesjonalnej osobie jaką jest Pani Ilona Adamska, która potrafi budować solidne i trwałe relacje a przede wszystkim doskonale wie jak PR-owo wspierać markę. Również sukcesy jakie osiąga Pani Ilona są doskonałą rekomendacją dla I.D.Media. Zdecydowanie możemy polecić tę Agencję.

Magdalena Białas, właściciel marki FuerzaStudio DWA (Da!Group)
ul. Chełmska 21 bud. 19
00-724 Warszawa
tel./fax 022 851 10 48
www.dagroup.pl

Rekomendacja dla Agencji Promocyjno-Wydawniczej I.D. Media

W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z Panią Iloną Adamską, właścicielką Agencji Promocyjno-Wydawniczej I.D. Media. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka wywiadów z reprezentowanymi przez Studio DWA artystami. Ciekawe, niesztampowe pytania, rzetelne redagowanie tekstów, troska Pani Ilony o szeroką dystrybucję materiałów, a także miła atmosfera współpracy, przyczyniły się do zbudowania profesjonalnej i trwałej relacji. Bez wahania polecam współpracę z Panią Iloną Adamską i Agencją I.D. Media jako solidnym partnerem w biznesie.
 
Joanna Bastrzyk
                                                                                                                           
Polska Agencja Muzyczna
ul. Jagiellońska 76/404
03-301 Warszawa
www.pam.pl
e-mail: m.batogowska@pam.pl
tel.: (022) 814-61-70, 0 663 99 99 92


Rekomendacja dla Agencji Wydawniczo – Promocyjnej I.D. Media


Agencja Wydawniczo – Promocyjna I.D. Media to godny polecenia partner. Zarówno jeśli chodzi o skorzystanie z usług Agencji Prasowej i Fotograficznej, jak i zaistnienie w wydawanym przez nią serwisie – Planeta kobiet. Z naszego punktu widzenia jako managementu artystów liczy się rzetelność i profesjonalizm dziennikarza. Spotkaliśmy z nimi my i nasi wykonawcy, którzy wielokrotnie udzielali wywiadów Pani Ilonie Adamskiej. Ciekawie przeprowadzone wywiady, odkrywające dotąd nieznane szczegóły z życia gwiazd, pełna autoryzacja, szybka i miła współpraca. Polecamy managerom artystów, jako dobrą możliwość do prezentacji dorobku ich podopiecznych, jak i tytułom prasowym oraz portalom internetowym, jako cenne źródło informacji.

Monika Batogowska, PR & Marketing ManagerPortal pb.info.pl
Wydawnictwa Polska Biżuteria
ul. Edisona 3/3,
80-172 Gdańsk
tel. +48 58 520 90 99
biuro@pb.info.plRekomendacja dla Agencji I.D. Media

Współpracę z Agencją Prasową I.D. Media rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno, ale jesteśmy pod wrażeniem rzetelności, solidności i profesjonalizmu Ilony Adamskiej i zespołu. Jesteśmy rozwijającym się portalem o modzie, biżuterii i zegarkach. Artykuły-głównie wywiady autorstwa I.D. Media wniosły powiew świeżości oraz dodatkowe wieści ze świata gwiazd i celebrytów. Ponadto w naszych relacjach biznesowych jest partnerstwo i otwartość na sugestię drugiej strony, co w dzisiejszych czasach jest sztuką. Polecam Agencję I.D. Media jako partnera w biznesie.

Joanna Filipowicz, redaktor naczelna
Centrum Handlowe „Ryś” Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 2
38-500 Sanok
tel./ fax 013 46 413 61

Rekomendacja dla Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media


Spółka Centrum Handlowe Ryś w Sanoku działa na terenie województwa podkarpackiego od 20 lat. Firma wykonuje roczne obroty przekraczające 30mln złotych a wypracowywane zyski są inwestowane w nowe przedsięwzięcia gospodarcze. Charakter prowadzonej działalności handlowej i usługowej wymaga stosowania różnych form promocji i reklamy w celu utrzymania odpowiedniej pozycji na rynku. W roku bieżącym realizację tego przedsięwzięcia powierzyliśmy wyspecjalizowanej Agencji I.D Media.

Kompleksowa obsługa tej firmy polegająca między innymi na przygotowaniu projektów, ich realizację i rozpowszechnianie za pośrednictwem serwisu Planeta Kobiet wykonana została na najwyższym poziomie estetycznym i technicznym: w dotychczasowej, kilkunastoletniej, praktyce nie spotkaliśmy się z takim wysokim stopniem profesjonalizmu! Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjne wykorzystanie przez I.D Media, zjawiska określonego mianem SYNERGII. Współpraca z tą firmą już w pierwszym okresie współpracy przyniosła naszej spółce wymierne efekty w postaci zwiększenia obrotów o ponad 15%, co do tej pory nigdy nie miało miejsca.

Wyjątkowa staranność, nowatorskie rozwiązania i terminowość realizacji zaprojektowanych działań pozwala na zakwalifikowanie I.D. Media do ścisłej krajowej czołówki firm prowadzących akcje wydawniczo - promocyjne. Współpraca z tą agencją jest gwarancją sukcesu gospodarczego każdej współpracującej z nią jednostki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonywanych prac i pragniemy polecić I.D.Media innym przedsiębiorstwom jako rzetelnego i solidnego partnera.

Jan Fuks, współwłaściciel spółkiAFIR A.Koblańska, I. Janik s.c.
ul. Rozdroże 15, 30-361 Kraków
NIP 676-23-58-097
REGON120542350
www.afir.pl

Rekomendacja dla Agencji Promocyjno-Wydawniczej I.D. Media


Firma AFIR współpracuje z Panią Iloną Adamską, właścicielką Agencji Promocyjno-Wydawniczej I.D. Media od kilku lat. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele udanych konkursów na łamach portalu Planeta Kobiet, które w ciekawy i nieszablonowy sposób promowały produkty i marki naszych klientów, a przede wszystkim cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Internautów. Portal Planeta Kobiet jest również doskonałym medium służącym do przekazywania informacji piarowych. Z takiej formy dotarcia do interesujących nas grup odbiorców korzystamy często. Polecamy te formy komunikacji wszystkim zainteresowanym agencjom. Ponadto ze strony Pani Ilony Adamskiej spotykamy się zawsze z miłą i sprawną obsługą.

Agata Koblańska, PR ManagerMakroconcert Media Sp. z o.o.
ul. Kukiełki 3 A
02-207 Warszawa
biuro: +48 (0-22) 69 69 900
fax: +48 (0-22) 69 69 901
pr@makroconcert.com
www.makroconcert.plRekomendacja dla firmy I.D.Media


Mogę śmiało powiedzieć, że nasza współpraca z agencją I.D.Media układa się bardzo dobrze. W szczególności jeśli chodzi o p. Ilonę Adamską. Jest to bardzo otwarta na wszelkie sugestie osoba, przy tym bardzo profesjonalna. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Bez wahania mogę zarekomendować agencję jako partnera.

Urszula Nalepińska, specjalista ds. Promocji


 
I.D. Media: tel. +48 609 225 829 | mail: info@idmedia.pl
Copyright © 2020 I.D. Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rzetelna firma