I.D. Media.
 

Law Business Quality

W dzisiejszym, zagonionym świecie, w którym żyjemy liczy się: czas, spokój i duża doza świadomości w czym i jak poruszamy się. A właśnie w biznesie, w labiryntach sądów, w pokrętnych przepisach systemu prawnego i zmiennym ustawodawstwie często gubimy się nie mając na to wpływu, bo okazuje się, że nasza TEMIDA - jest ślepa.

Dlatego wychodząc naprzeciw licznym sugestiom, oddajemy do rąk Państwa nowy dwumiesięcznik o tematyce prawno - biznesowej, którego fundamentem będą ciekawostki biznesowe, prawo, inwestycje, ekonomia, a także liczne absurdy, z którymi normalny, ciężko pracujący człowiek spotyka się na co dzień.

Z pomocą ekspertów danych dziedzin naukowych będziemy odpowiadać na Państwa pytania i listy. Chcemy także aby nasz magazyn był dla wielu z Państwa podpowiedzią, jak skutecznie radzić sobie z codziennymi wyzwaniami biznesowymi.

Po całodziennym dniu pracy, prócz wiedzy, mądrości, skuteczności – światowe życie, luksus, odrobina uśmiechu i relaksu. Wywiady z gwiazdami, eleganckie stroje na każdą biznesową okazję, podróże i ciekawostki ze świata sztuki.

Mamy nadzieję, że Law Business Quality będzie dla Państwa drogowskazem i źródłem inspiracji, stanie się dopełnieniem Państwa pasji i wyzwań zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

Magazyn dostępny w sieci EMPIK,  www.multistore24.pl, www.publio.pl

Cena: 12,00złKONTAKT Z REDAKCJĄ LAW BUSINESS QUALITY:

redakcja@magazynlbq.pl
tel. +48 696 261 825
www.magazynlbq.pl


Law Business Quality
 
I.D. Media: tel. +48 609 225 829 | mail: info@idmedia.pl
Copyright © 2020 I.D. Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rzetelna firma