I.D. Media.
 

Imperium kobiet

I.D.Media to wydawca ekskluzywnego kwartalnika pt. Imperium Kobiet. To pismo kobiet aktywnych, spełnionych i ambitnych. To ekskluzywny magazyn dla pań,  które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń.

Imperium Kobiet przełamuje stereotypy, działa niezależnie, tworzy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Odkrywa bogactwo kobiecej natury i skłania Czytelniczki do zerknięcia w głąb siebie.

Imperium Kobiet jest zawsze na bieżąco z głównymi trendami w świecie mody, kultury i sztuki. Chce odzwierciedlać rzeczywistość, poznawać prawdę.

Imperium Kobiet skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących, spełnionych. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, co mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

Czytelniczki naszego kwartalnika to kobiety nowoczesne, świadome tego, czego chcą, ceniące sobie wysoką jakość, elegancję i luksus. Niezależność finansowa, wolność, bezpieczeństwo, rozwój osobisty, harmonia życia, przedsiębiorczość, rozwój kulturalny to ich priorytety.

Piszą dla nas m.in. Beata Tyszkiewicz ( znana aktorka), Jolanta Fajkowska (ceniona dziennikarka), Krystyna Mazurówna (tancerka, pisarka, felietonistka), Hanna Bakuła (pisarka, malarka), Roman Rogowiecki (dziennikarz radiowy), Maria Niklińska (aktorka), Laura Łącz (aktorka), Karolina Nowakowska (aktorka).

Magazyn dostępny jest w sieci EMPIK, ART PRESS, EUROKIOSK, na www.multistore24.pl oraz w formie e-booka na www.publio.pl

Cena: 8,50 zł


 


Planeta Kobiet Archiwum Imperium Kobiet Aktualny Numer Imperium Kobiet
 
I.D. Media: tel. +48 609 225 829 | mail: info@idmedia.pl
Copyright © 2020 I.D. Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rzetelna firma