I.D. Media.
 

Agencja PR

Agencja PR I.D. Media należy do Grupy Wydawniczo-Promocyjnej powstałej w 2005 roku, zajmującej się wydawaniem magazynów oraz portali lifestylowych. Od 2013 roku zajmujemy się komunikacją marketingową przygotowując i realizując kompleksowe kampanie komunikacyjne. Nasz zespół to połączenie wiedzy, doświadczenia oraz pasji i zaangażowania. Kluczowe jest dla nas, aby nasi klienci otrzymywali fachowe wsparcie komunikacyjne na każdym etapie prowadzonego projektu. 

Czym się zajmujemy?
- Organizacja imprez i wydarzeń specjalnych
- PR produktowy / Brand PR
- Relacje z mediami / Media Relations
- Działania społeczne, charytatywne i sponsoring
- Social media

Naszą agencję tworzą kluczowo dobrane osoby o bogatym doświadczeniu na rynku mediów. Uhonorowane przez Izbę Wydawców Prasy oraz inne gremia za swoje dokonania. Gwarantują oni wysoką jakość przygotowywanych projektów.

Wykorzystując kreatywność zespołu I.D.Media, tworzymy nową jakość informacji reklamowej. Klienci cenią nas za solidną, rzetelną realizację zadań w zgodzie z przyjętą strategią i planem działania.

W styczniu 2016 roku Agencja I.D.MEDIA znalazła się w prestiżowym albumie "Diamenty Forbesa" wśród 100 przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.


STRONA NASZEJ AGENCJI PR DOSTĘPNA JEST NA WWW.NAJLEPSZYPR.PL


Bank Zdjęć Wybrane zdjęcia Kontakt
 
I.D. Media: tel. +48 609 225 829 | mail: info@idmedia.pl
Copyright © 2020 I.D. Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rzetelna firma